Anne, Yazar, İşletmeci, Marka ve Konsept Danışmanı, Yemek Stilisti, A Milli Futbol Takımı Supervisor Chef...

Shorba

Dünyanın Çorbası Shorba İstanbul’la Sofranıza Geliyor!


Onbeş yıl önce Ataşehir’de açılan mekan, “her dilde çorba” sloganıyla hizmet vermeye devam ediyor...

Shorba’da, dünya mutfağından çorbalar ve özgün yemekler sofranıza geliyor. Bu özel mekanda sizin için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü; samimi ve şık bir atmosfer yaratıldı. Kendinizi evinizdeki gibi rahat hissedecek, lezzetin, müziğin ve sohbetin keyfini dilediğinizce sürdürebileceksiniz.

Mönüde her gün yer alan Yuvalama, Minestrone, Safranlı Hünkar, Tavuklu Lebeniye, Fransız Soğan, Macar Gulaş gibi 22 ayrı çeşit çorbadan birini değişik soslarla hazırlanan kızarmış ekmekler eşliğinde ve farklı sunumlarla tadabilirsiniz. Ayrıca Hint, Fas ve İtalyan mutfağından et yemekleri, Anadolu’dan, kurutulmuş yoğurt ve cevizle sunulan mantılara, zengin malzemeli salatalardan harika tatlılara uzanan geniş bir menüyle seçenekleriniz çok çeşitli.

Özenle hazırlanan el yapımı taze meyve şerbetleri, dünya çayları ve lezzetli kahveleriyle Shorba İstanbul yoğunluktan ve stresten uzaklaşmak için de günün her saati uğrayabileceğiniz bir mekan…

Neden Çorba? Bu mekan, fikrin yaratıcısı ve Shorba’nın kurucusu Ebru Omurcalı’nın çocukluk hayali. 9 yaşında çorba yapmaya başlayan ve bugüne kadar dünya mutfağından çeşitli tarifleri derleyen Omurcalı, hayalinin peşinden gitmiş.

SHORBA şimdi Atatürk Caddesi - Kozyatağı ve Kuşadası Amara Sealight Elit Hotel'de...

Resimler

Büyük resmi görmek için resmin üzerini tıklamanız yeterlidir..

Ebru Omurcalı © 2013
Gizlilik ve Kurallar
İçerik Yönetimi ve Web Tasarım