Anne, Yazar, İşletmeci, Marka ve Konsept Danışmanı, Yemek Stilisti, A Milli Futbol Takımı Supervisor Chef...

Çorba'nın Kitabı 2

TÜRKİYE’NİN İLK ÇORBA KİTABINI YAZAN EBRU OMURCALI’NIN YENİ KİTABI PİYASADA…

SHORBA restoranlarının yaratıcısı Ebru Omurcalı, arşivinde bulunan binlerce tariften derlediği yeni kitabı Çorbanın Kitabı 2 yine Alfa Yayınları’ndan çıktı. Ebru Omurcalı Çorbanın Kitabı 2 ile sofralarınıza yepyeni lezzetler getiriyor.

Çorbanın Kitabı, GOURMAND WORLD COOKBOOKS AWARDS 2011’de 154 ülkeden gelen 8 bin fazla kitapla yarıştı ve kategorisinde Türkiye’nin en iyi Yemek Kitabı seçildi.

Yoğun ilgi gören kitabın 2. cildi Çorbanın Kitabı 2, çorbanın yanı sıra ekmekler ve çorba kıtırları ilavesiyle mutfaklarınızın vazgeçilmezi olacak.

Bakliyatlı çorbalardan sebze çorbalarına, etli-tavuklu çorbalardan deniz mahsullü çorbalara ve soğuk içilen çorbalara kadar pek çok tarifle yaratıcılığınızın ve sunumlarınızın doruğuna ulaşacaksınız.

Satın almak için tıklayın

Resimler

Büyük resmi görmek için resmin üzerini tıklamanız yeterlidir..

Çorbanın Kitabı 2

Kitaplar

Alfa Yayınları’ndan çıkan “Çorbanın kitabı” ile de en çok satan yemek kitabı sıralamasında ilk sıralarda yer almaktadır. “Binbir gece sofraları” ile okurlarını Arap ve Doğu Akdeniz mutfakları ile tanıştıran Omurcalı, “Tatlının Kitabı” farklı bir üslupla yemek sonrası tatlılara yer vermekte, Çorbanın Kitabı 2, Makarnanın Kitabı, Salata Kitabı, Atıştırmalıklar, Tatlılar Tuzlular ve Gazan Gaynadı olmak üzere farklı tarzlarda yazılmış 9 adet yemek kitabı bulunmaktadır.

Ebru Omurcalı © 2013
Gizlilik ve Kurallar
İçerik Yönetimi ve Web Tasarım